Alt Kategoriler

Detaylı Filtre

Taş Türü
Stok Durumu


 • Doğallıkları nedeniyle bir birinden farklı dikkat çekici görünümleri sayesinde ruhunuza hitap eden doğal taş yüzükler 7’den 70’e  her insan tarafından en çok tercih edilen takı ve aksesuarların başında gelir. Doğal taş yüzüklerde kullanılan taşlar yüz yıllardır değerli ve yarı değerli olarak kabul gören taşlardır. Şifalı ve olumlu enerji kaynağı olarak kabul gören bu taşlar aynı zamanda kristalize ve ışıltılı görünümleriyle çok sevilir. Parmaklarınıza ışıltısıyla enerji katacak doğal taş yüzükler ametist, akik, labradorit, aytaşı, yeşim, turmalin, kyanit gibi onlarca farklı taştan tasarlanmaktadır. Aynı zamanda doğal taş yüzüklerde metal, bakır, altın, gümüş gibi çok farklı materyaller kullanılır. Altın kaplama doğal taş yüzükler sarı tonlarıyla ve uygun fiyat avantajıyla kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Erkekler ise daha çok akik, oniks gibi şık ve asaleti vurgulayan taşları tercih ederler. Evren bilimciler tarafından etkisi kanıtlanmış doğal taşlarla parmaklarınızı süslerken diğer taraftan pozitif duygularınız artacaktır. İthalatçı firma fiyat avantajıyla sitemizden 20 TL gibi rakamlardan doğal taş yüzük satın alabilirsiniz. Yüzüklerimizin bir çok modelinde yüzük boyu parmağınıza göre ayarlanabilmektedir.

  Kadın İçin Doğal Taş Yüzükler

  Doğal taş yüzükler kadınların kendilerini daha güzel hissetmesini ve daha feminen görünmesine yardımcı oluyor. Kararma yapmayan altın kaplama yüzükleri, yüzde yüz gümüş doğal taş yüzükleri günlük kıyafet ve kombinlerle takabilirsiniz. Özel günlerinizde binlerce lira verip elmas veya pırlanta almanıza gerek yok. Ay taşının mavi ışıltısı, labradorit taşının yeşil ve mavi yansımaları parmaklarınıza güzellik katacaktır. Kadınlar için yüzüklerimiz dışında aynı taştan kolye ve bileklikte alıp takı seti yapmanız mümkün.

  Kız arkadaşınız veya eşinize sürpriz yapıp ona bütçenizin dışına çıkmadan güzel bir doğal taş yüzük hediye edebilirsiniz.

  Erkek İçin Şık Doğal Taş Yüzükler

  Doğal taş yüzük modellerini sadece kadınlar değil erkeklerde çok sık tercih ediyor. Erkeklerin favorisi arasında akik gümüş yüzükler ön sırada. Erkek arkadaşınızın ve eşinizi mutlu edecek aynı zamanda fiyatı sizi zorlamayacak kaplan gözü taşı, akik taşı gibi erkekler tarafından sevilen taşlardan bir yüzük hediye edebilirsiniz. Hediyenize akik bir yüzükle beraber aynı tonlarda akik bir bileklik de ekleyebilirsiniz.

  Özel El Yapımı Doğal Taş Yüzükler

  Doğal taş yüzüklerimizin çoğu özel el yapımı takılardır. Özellikle bakır teller ile tasarlanan doğal taş yüzük modelleri sevilir. Ruhunuzun ve tarzınızın ışıltısını şifalı doğal taşların eşsiz duruşu ile dışarı yansıtan kadın yüzükleri ile kendinizi günün her anında daha enerjik, şık ve özel hissedebilirsiniz.

  Özel Günlerde Doğal Bir Hediye

  Doğum günü, evlilik yıldönümü ve sevgililer günü gibi pek çok farklı günde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz doğal taş yüzükler sayesinde özel anlarınızın bir ömür boyu unutulmamasını sağlayabilirsiniz. Geleneksel ve gösterişli motiflerden, sade ve yeni tasarımlara kadar son derece geniş bir yelpazede sizlere sunulan doğal taş yüzük modelleri her tarzdan kadının beğenisini toplamayı başarıyor.

  Doğal Taş Yüzük Fiyatları Nelerdir?

  Doğal Taş yüzükler yarı değerli taş ve değerli taş kullanımına göre ve işçiliğe göre fiyatlandırılmaktadır. Elmas, safir, yakut gibi değerli taşlar ile ametist, akik, turmalin, labradorit gibi yarı değerli taşların fiyata etkisi farklıdır. Aynı zamanda kullanılan materyal bu fiyatın belirlenmesinde etkilidir. Altın kaplama, gümüş, bakır ve diğer materyaller fiyatı etkiler. Sitemizdeki doğal taş yüzükler 20 TL gibi çok düşük rakamlardan başlar. Kullanılan taşın ender olmasına ve materyalin değerine göre artar.  İthalatçı firma fiyat avantajımızla en uygun fiyat garantisini deneyimleyerek sitemizden doğal taş yüzük satın alabilirsiniz.

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır