• Kuvars ailesinin mor tonlarıyla en çok sevilen yarı değerli taşlarından biri olan ve stresi engellediğine inanılan ametist taşının doğal kolye uçlarını bu kategorimizde bulabilirsiniz. İthalatçı firma fiyat avantajıyla ametist kolye ucu fiyatlarımız piyasanın çok altındadır. Kategorimizde altın kaplama, markazit taş süslemeli, özel tasarım, bakır tel tasarımlı, gümüş aparatlı ametist kolye ucu modellerini bulabilirsiniz.

    Özel günlerinizde veya sevdiklerinize hediye alırken hem uygun fiyatlı hem de doğal bir hediye olarak ametist kolye ucu satın alabilirsiniz. Yüzyıllardır şifa kaynağı kabul edilen değerli taşların en sevilen taşlarından olan ametist doğal taş kolye ucuyla kötü enerjiden kurtulup pozitif enerji yükleyebilirsiniz. Ametist kolye ucu ile satın aldığınızda yanında bir hediye zincir ile aynı gün kargo yapıyoruz. Böylece uygun fiyatla gerçek bir ametist kolye sahibi olacaksınız. Şıklığın, ışıltının en güzel aksesuar seçeneklerinden biri olan ametist kolye ucu günlük kıyafetlerinizle veya özel günlerinizde tercih edebileceğiniz bir doğal taş takıdır. 

    Ametist yararlarına gelirsek ; Öfkeyi yatıştırması sebebiyle günlük hayatta özellikle insanları ruhsal açıdan kötü enerjiden koruduğuna inanılmaktadır. Aynı zamanda gözlere iyi geldiği ve kanı temizlediğine inanılmaktadır. Bedende biriken negatif enerjiyi toplayarak kişinin daha iyi hissetmesine yardımcı olur.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır