Detaylı Filtre

Taş Türü
Stok Durumu

  Bitmeden Yetiş

   

              Kuvarsları Görmek İçin Tıklayın           Piramitleri Görmek İçin Tıklayın  

   


 • Kehribar Kolye Kehribar Bileklik 

  Kehribar Nasıl Kullanılır?

  Kehribar taşı takı, dekoratif parça yapımında ayrıca şifa taşı olarak kullanılıyor. Kehribar bileklik, kolye ucu gibi birçok farklı aksesuar seçeneği vardır. Bazen eski tedavi yöntemlerine göre şifa taşı olarak da kullanılmıştır ve günümüzde de sık kullanılmaktadır.

  Kehribar kolye modellerimizin tamamı sertifikalıdır ve sertifika ile birlikte gönderilmektedir.

  Kehribar taşından yetişkinler faydalandığı gibi çocuk ve bebekler içinde kullanımı oldukça yaygındır. Bunun en büyük nedenlerinden biri içinde suksinik asit barındırmasından gelmektedir.

  Süksinik acid iltihabı azaltığı özellikle kullanıcıların boğaz ağrılarını hafifletiği bildirilmiştir. Orijinal Kehribar taşından yapılmış kolyeler, süksinik açısından oldukçe yeterli seviyededir. Kehribar kolye olarak takıldığı zaman vücüt ısısından dolayı Süksinik acit vücüt tarafından yavaş yavaş emilir.

  Kehribar taşının anlamı, olumsuzlukları gideren ve takan kişiyi iyileştirdiği bilinmektedir.

  Sertifikalı yüksek kaliteli kehribar taşı kullanıyoruz. Özel ve uygun fiyatlı kehribar kolye modelleri çeşitli stillerde benzersiz tasaımlar sunuyoruz.

  Kehribar Kolye Faydaları

  1. Çocukların diş çıkarma döneminde kehribar kolye takarak rahatladıklarıdır.

  2. Kas ağrısı çeken kişiler de bu taşı kullandılar.

  3. Kehribar İltihaplı ağrıları olanlara, cildi rahatlatan süksinik asit saldığı için faydalıdır.

  4. Anksiyete sorunları olan kişilerin Kehribar taşından destek almalıdır.

  5. Nemini kaybetmiş cilt ve hiperpigmentasyona iyi gelir.

  Kehribar Bileklik

  Erkekler ve kadınlar için gerçek kehribar bileklik koleksiyonu bulabilirsiniz. Çeşitli şekiller, boyutlar ve renklerin bir karışımında güzel değerli kehribar boncuklar kullanılarak oluşturulan birçok çekici tasarım arasından seçim yapın.

  Yetişkinler için kehribar bileklik Uzun süreli kullanım için uygundur.

  Kehribarın fiziksel özellikleri öncelikle sahip olduğu amorf yani kristal yapısından bahsetmektedir, ayrıca herhangi bir sistematik ve iyi organize olmuş kristal yapısı yoktur. Moh ölçeğinde sertliği 2-2,5 arasındadır. 21 Yıllık Firma olarak en kaliteli kehribar bileklik sunmaktan gurur duyuyoruz.

  Orijinal kehribar doğal ilaçtı. İnsanlık başladığında, bugün toplumumuzda sıklıkla gördüğümüz gibi hiçbir kimyasal madde, veya katkı maddesi ve hızlı tıbbi çözüm yoktu. Daha fazla insan geçmişte işe yarayan ve bugün hala harikalar yaratan şeylere yöneldi.

  Orta Çağda Baltık Kehribarıdan boncuklar yapıldı ve bunlar kehribar bileklik olarak sarılık tedavisi için bile kullanıldı. Bu sarı taşın sihirli gücünün cildin sağlıksız sarılığını bununla birlikte organizmanın zayıflığını emebileceğine inandılar. Oleum succini (amber yağı), Balsamum succini (amber balzam), Extractum succini (amber özü) terimleri, o zamanın simyacılarının tarifleriydi. Ayrıca kayıtlarında bulunmuş ve sıklıkla kullanılmıştır.

  Kehribar bileklik modellerimiz her biri el yapımıdır ve Baltık kehribarı kullanarak tasarlanmıştır. Ayrıca siparişleriniz ile birlikte bir sertifika gönderilmektedir. Bu onun gerçek baltık kehribarı olduğunun resmi bir belgesidir.

  Kehribar Bileklik Modelleri

  Kehribar Bileklik modelleri, Kaliteden ödün vermeden kehribarı yerinde görüyoruz. Bunun yanında gerekli analizleri yapıp siz değerli kullanıcılara gerçek kehribar bileklik sunuyoruz. Ayrıca bunu resmi kuruluşlar tarafından belgelendiriyoruz.

  Kehribarının iyileştirici gücüne güvenin.

  Kehribarın bilenen en iyi faydası boğaz ağrısını hafifletmesi olduğudur. İçinde barındırdığı Süksinik Asit içermesinden gelmektedir. Kehribar bileklik uzun süre tene temas halinde bırakıldığında, içerdiği çok sayıda mineral ve eser elementler yavaş yavaş vücut tarafından emilir. Süksinik Asit ayrıca bitki ve hayvan dokularının doğal bir bileşenidir

  Sonuç olarak, Kehribar taşının kendine özgü birçok sağlık yararları vardır, özellikle eklem ağrıları ve stres. Bununla birlikte yorgunlukla savaşmaya yardımcıdır. Kehribar doğal bir taş ve bu bileklikler tamamen el işçiliği ile üretilmiştir.

  Kehribar bileklik her birinin ipi, her boncuk arasına elle düğümlenmiştir, bu nedenle kopsa bile, boncukların geri kalanı dağılmayacaktır. Kolayca açılıp kapanan klasik bir vidalı toka ile sabitlenmiştir.

  Yetişkin Kehribar bileklik siz ve aileniz için özel olarak tasarlanmıştır, güzel, yüksek kaliteli kehribardan üretilmiştir.

  Doğrudan Dünya Doğal Taş gibi güvenilir satıcılardan şifalı yetişkin kehribar bileklik satın alarak, aşağıdakilerden yararlanırsınız: Sertifikalı otantik malzemelerden yapılmış kehribar bileklikler, kalite kontrollerden geçmiş, uygun fiyat marjları, gelecekteki tedarik garantisi ve satış sonrası hizmet.

  Yetişkin Kehribar Bileklik

  Yetişkinler için tüm kehribar bileklik, kalite yüksek memnuniyet sözü vermektedir. Özetlemek gerekirse, kehribar bileklik gençten yaşlıya hem erkekler hem de kadınlar için harika bir seçimdir.

  Her müşteri farklı ve benzersizdir, bu nedenle yetişkinler için çok çeşitli kehribar bileklikler sunuyoruz. Orijinal kehribar bileklik taşlarının farklı boyutları, renkleri, stilleri ve şekilleri, böylece herkes kendi tarzına en uygun olanı bulabilir. Mağazamızdaki her parça içten sevgi ve özenle el yapımıdır, her bileklik benzersiz ve orijinaldir.

  Tüm kehribar ürünlerimiz çevre dostudur, sağlığınız ve gezegenimiz için güvenlidir. Doğanın bize sunduğu bu değerli kehribardan en iyi şekilde yararlanmanız için kehribar bileklik haline getirdik. Bununla birlikte herkesin ulaşa bileceği fiyatları göz önünde bulundurduk.

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır