Bitmeden Yetiş

   

              Kuvarsları Görmek İçin Tıklayın           Piramitleri Görmek İçin Tıklayın  

   


 • Kehribar Tesbih

  İnsanların geleneksel olarak kullanmaya devam ettikleri popüler bir ibadet aracıdır. Kehribar  tesbih, çeşitli boyut ve renklerde olması ve bazılarının taşların üzerine işlenmiş ayetlerle süslenmesi de mümkündür.

  Kehribar tesbih, doğal kehribar taşı kullanılarak yapılan bir tür tesbihtir. Kehribar, binlerce yıl önce fosilleşmiş reçine ağaçlarının zamanla sertleşmesiyle oluşan bir mineraldir. Doğal bir malzeme olduğu için, her kehribar tesbihinin rengi ve deseni farklı olabilir.

  Olağanüstü kalitede kehribar tesbih fiyatları. Bu tesbihteki boncuklar gerçek Baltık Kehribarından yapılmıştır. Kehribar Tesbihlerin her biri orijinal bir sertifika ile birlikte gelir.

  Her bir kehribar Tesbih ’in ağırlığı değişmektedir. Kehribar doğada çok ender bulunan ve tamamen doğal bir maddedir. Katkı maddesi içermez. Cilt üzerinde olumlu etkileri vardır. Orta Çağ'dan beri Baltık kehribarı tesbih yapımında kullanılmıştır.

  Kehribarı çok güçlü elektrostatik özelliklere sahiptir - sizi sakinleştirir. Kehribar tesbih çekmekte dokunmak da çok hafif ve sıcaktır. Kehribar gün boyunca cilde temas ettiğinde ağrıyı giderir.

  Baltık kehribarı, vücudun doğal sıcaklığıyla ısınırken, süksinik asit içeren şifalı yağları serbest bırakır, bununla birlikte kan dolaşımına girer.

  Kehribar Tesbih de iyileştirici özellikleri nedeniyle giderek daha popüler hale geliyor. Kehribar romatizmal ağrıyı hafifletmeye yardımcıdır. Bunun yanında Artrit ağrının hafiflettiği kullanıcılar tarafından gözlemlenmiştir.

  Ayrıca, kendinizi çok daha etkili bir şekilde iyileştirmek için yüksek kaliteli Kehribar Tesbih satın alabilirsiniz.

  Kehribar Tesbih Nedir?

  Kehribar tesbihler, İslam dininde yaygın bir ibadet aracıdır ve aynı zamanda meditasyon yaparken kullanılır. Tesbih çekmek, zihninizi sakinleştirerek stresi azaltmaya ve odaklanmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, kehribarın doğal bir enerjisi olduğuna inanılır ve bu nedenle kehribar tesbih, olumlu enerjiyi çekmek ve negatif enerjiden korunmak için kullanılabilir.

  Kehribar tesbihlerin özellikleri sadece bunlarla sınırlı değildir. Aynı zamanda, estetik açıdan da oldukça değerlidirler. Farklı renk ve boyutlarda olan kehribar tesbihler, herkesin tarzına uygun bir seçenek sunar.

  Kehribar tesbihlerin birçok şifalı özelliği vardır. Bu özellikler arasında şunlar yer alır:

  Ağrıyı hafifletir: Kehribar, doğal bir ağrı kesicidir ve diş ağrısı gibi çeşitli ağrıların hafifletilmesine yardımcı olur.

  Sinirleri yatıştırır: Kehribar, içindeki bileşenler nedeniyle sinirleri yatıştırıcı bir etkiye sahiptir. Bu nedenle, sakinleştirici bir etki yaratabilir ve stresi azaltabilir.

  Kehribar tesbihleri: rahatlamayı ve sakinleşmeyi teşvik eden bir etkiye sahiptir. Bu nedenle stresli durumlarda kullanılması önerilir.

  Romatizma ağrılarını azaltır: Kehribar, romatizma ve eklem ağrılarının hafifletilmesinde yardımcı olan anti-enflamatuar özelliklere sahiptir.

  Sinüs problemlerini hafifletir: Kehribarın, sinüslerdeki şişmeyi azaltan özellikleri vardır ve bu nedenle sinüzit gibi sinüs problemlerinin tedavisinde kullanılır.

  Bağışıklık sistemini güçlendirir: Kehribarın içindeki bileşenler, bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye yardımcı olabilir. Bu sayede, hastalıklara karşı daha dirençli hale gelirsiniz.

  Kehribar Tesbihlerinin Kullanımı

  Kehribar tesbih, genellikle dua etmek veya meditasyon yapmak için kullanılır. Ayrıca, bazı insanlar kehribar tesbihleri boynunda veya bileklerinde taşırlar, çünkü kehribarın şifalı özelliklerinin sürekli teması vücuda fayda sağlar.

  Sonuç olarak, kehribar tesbihlerin birçok faydası ve özelliği vardır. Hem ruhsal hem de fiziksel açıdan sizi rahatlatarak hayat kalitenizi artırabilirler. Eğer siz de kehribar tesbihlerin faydalarından yararlanmak isterseniz, çeşitli kehribar tesbih modellerimize göz atabilirsiniz?

  Kehribar tesbih satın alırken, doğal kehribar taşından yapılmış olup olmadığına dikkak edilmedir.

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır