Labradorit ve Hematit Taşı Bileklik

Labradorit ve Hematit Taşı Bileklik ortalama 18 CM uzunluğunda olup makrome örgülü olduğundan açılarak her bilek ölçüsüne uymaktadır.

Taşların ölçüsü yaklaşık Labradorit 4x2 MM, Hematit 10x3 MM

Labradorit Taşı Faydaları

Labradorit, Üçüncü Göz ve Taç Çakra ile bağlantılıdır ve yüksek benliğimizle, bilinçaltı zihnimizle bağlantı kurmamızı sağlar.

Meditasyon seanslarında yardımcı olmak için sıklıkla kullanılır. Labradorit taşı bir diğer faydası, aşırı aktif bir zihni ve yoğun düşünceleri sakinleştirmede de etkilidir. Zihnin esas olana odaklanmasına yardımcı olurken yeni fikirlerin oluşmasına sağlayarak hayal gücünü harekete geçirebilir.

Uykusuzluk çekenler için Labradorit taşına sahip olmak daha kolay uykuya dalmayı, daha iyi uyumaya ve derin uyumaya yardımcı olur.

Hematit

Stresi, gerginliği ve endişeyi hafifletir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır