Detaylı Filtre

Taş Türü
Stok Durumu


  Kadınların vazgeçilmezi olan küpelere yeni bir soluk getirerek doğal taşlarla buluşturduk ve ortaya hem kullanışlı hem de dikkat çekici ürünler çıkarmayı başardık. Sektörde değerli veya yarı değerli olarak bilinen taşlarla tasarlanan küpelerimiz günlük veya özel günlerinizde kombinlerinizi tamamlayarak size görsel bir estetik sunarken, doğal taşların yaydığı pozitif enerji sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Altın kaplama küpeler şıklığınızı taçlandırırken, gümüş küpeler ise günlük kullanımda görünümünüzü tamamlayıcı bir unsur haline gelecekler.

  Doğal Taş Küpelerin Diğerlerinden Farkı Nedir?

   Doğal taşların şifalı etkileri ve özgüven verici yapıları sayesinde doğal taşlı küpeleri yalnızca aksesuar olarak görmek pek doğru olmaz. Ayrıca doğal taşların işlenmesi zor ve meşakkatlidir. Bu da onların kalitesini artıran bir özelliktir. Her taşın birbirinden farklı fiziki özelliği olması da küpelerinizin özgün ve marjinal olmasını sağlayan bir unsurdur. Doğal taşların kendilerine has özellik ve faydaları da küpelerin aksesuardan çok daha öteye gitmesini sağlamaktadır. Bazı taşlar bulundukları ortamın enerjisini yükseltirken, bazıları da kullanan kişinin aurasını yükseltebilmektedir. Kullanıcısına fiziksel ve psikolojik destek olabilen taşlardan, kullanıcısını sağlık açısından olumlu etkileyebilen doğal taşlara kadar çok çeşitli işlevi olan küpelere sahip olmak mümkündür. Doğal taş küpelerin tercih edilme nedenlerinden biri de elmas, pırlanta gibi pahalı taşlardan sıkılanların, birçok kadından farklı olarak yarı değerli taşlara yönelmesi ve kendi tarzını yansıtacak doğal taşı kullanmak istemesidir. Doğal taş küpelerimiz geniş renk skalası sayesinde sıkıcı olmaktan uzak ama istenildiğinde çok da şık kombinlerin tamamlayıcısı rolünü üstlenecektir. Doğal taş küpelerin başka bir avantajı ise özel tasarımlar olması ve kendinizi daha özel hissetmenizi sağlamasıdır.

  Doğal Taş Küpe Modelleri

  Doğal taş küpelerimiz altın kaplama, gümüş gibi materyallerle yapılmaktadır. Oval, yuvarlak, damla şeklinde kesilmiş doğal taşlar küpelerinizde estetik görünümü yakalamanızı sağlayacak. Sallantılı, sade ya da gösterişli modellerimizle o gün içinde olmak istediğiniz giyim tarzına uygun model ve şekli yakalayabilirsiniz. Spor tarzınızı da şık kombinlerinizi de tamamlayacak olan doğal taş küpelerimizi saç kesiminize de uyumlu olarak seçtiğiniz takdirde çok daha vurgulu ve dikkat çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

  Özel Günlerde Güzel Bir Hediye Seçeneği Olarak Doğal Taşlı Küpeler

  Sevdiğiniz kadınları doğum günü, evlilik yıl dönümü, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerde mutlu edecek bir sürpriz çeşidi olarak doğal taşlı küpelerimizi tercih edebilirsiniz. Küpelerimizdeki renk ve şekil seçenekleri sayesinde hem dikkat çekici hem de özgün hediyeyi bularak sevginizi gösterebilir, böylece hediyenizin istediğiniz etkiyi yaratmasını sağlayabilirsiniz. Gösterişli takılar kullanan sevdikleriniz için de sade görünümden hoşlanan sevdikleriniz için de uygun küpeleri bulabilir, sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz.

  Doğal Taş Küpe Fiyatları ne kadar?

  İthalatçı firma fiyat avantajımızla toptan ve perakende olarak küpe satışı yapıyoruz. Doğal taş küpelerin fiyatları kullanılan taş ve materyalin çeşidine göre, ayrıca hazırlanırken sarf edilen işçiliğe göre değişiklik göstermektedir. Safir, yakut gibi taşların fiyata etkisiyle, akik, turmalin, turkuaz gibi taşların fiyatlandırmaya etkisi farklı olacaktır. Aynı şekilde küpenizde kullanılan materyalin de fiyata etkisi vardır. Sitemizde bulunan küpelerin fiyatları ise 50 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır