Makaleler » Doğal Taşlarla İlgili Bilgiler » Gua Sha Yüz Masaj Taşı - Nasıl Kullanılır Cilde Faydaları

Gua Sha Yüz Masaj Taşı - Nasıl Kullanılır Cilde Faydaları

Yüz Masajı Aleti Roller Gua Sha 

Gua Sha Doğal Taş Yüz Masaj Aleti Ne İşe Yarar Cilde Faydası 


Yüzünüzdeki  ve boynunuzdaki kırışıklık ve yağlardan kurtulmak için doğal bakımın keyfini çıkarın
Kan dolaşımını hızlandırın ve cildinizdeki toksinleri yok edin. Yüzünüzdeki her türlü kıvrım ve şişliği azaltın. Yüz masaj taşları Anti Aging Faydaları ile kusursuz bir güzelliğe sahip olmanızı sağlar.

Büyük silindir boyun, çene, alın ve yanaklara masaj yapmak için idealdir.
Daha küçük silindir , özellikle göz ve dudak çevresi olmak üzere daha hassas alanlar için idealdir.

Gua Sha, vücudunuzda kullanılmak için harika ve her zaman rahatlatıcı ve zarif bir ruh hali ile baskıyı hafifletmeye çok yardımcı olur.

Gua Sha Taşı Ve Roller Faydaları

Doğal taşlarla yapacağınız yüz masajı kan dolaşımını hızlandırarak hücrelere oksijen transferini artırır ve bu sayede hücreler daha genç kalır. Uyku sonrası cildinizde göz altında oluşan şişliklerin normale dönmesine yardımcı olur. Gua sha taşı Ciltteki gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. İnce çizgilerin görünümünü azaltarak yüzün daha genç ve sıkı görünmesinde etkilidir. Yüz masaj taşı Yüzdeki akupunktur noktalarına temas ederek tüm organlara olumlu etkide bulunur. Sivilceli ciltte enflamasyon ve irritasyonu azaltıcı etkisi vardır. Doğal taş roller Ciltteki ton eşitsizliği görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. Kullanılan cilt bakım ürünlerinin aktif maddelerinin daha fazla emilimini sağlar. Gua sha ve Roller Sağlıklı bir cilt görünümü için ödem atıcı etkide bulunur. Lenfatik drenajı arttırarak, sağlıklı bir cilde kavuşmanız için ödem ve toksinlerin atımını sağlar. Bu ürünü yüzünüzün ve boynunuzun tamamına masaj yaparak hem koyu halkaları azaltabilir, kırışıklıkları giderebilir hem de daha yumuşak bir cilde sahip olabilirsiniz . Bu kimyasallar olmadan mükemmel bir güzelliğe sahip olmanızı sağlar.

DAHA İYİ EMİŞ VE MAKSİMUM SONUÇ İÇİN CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ İLE RULO KULLANIN

NASIL KULLANILIR

ADIM 1 : Yüzünüzü normal temizlik ürünleriyle yıkayın.
ADIM 2: Herhangi bir cilt bakım kremini yüzünüze ve boynunuza uygulayın.
ADIM 3: Yeşim veya Pembe Kuvars silindiri alnınızın, yanaklarınızın, dudak çevrenizin ve boynunuzun üzerinde nazikçe hareket ettirmek için yukarı doğru hareketler kullanın. Gözlerinizi kapatın ve göz kapaklarınızın üzerinde hafifçe yuvarlayın.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır