Mavi Topaz Taşı Faydaları


1. Mavi Topaz, sağlığa katkısıyla ünlüdür. Boğaz ve kafa ile ilgili tüm sorunlarda inanılmaz bir hafifleticidir. Bu mavi güzellik anında migren basıncını değiştirir, bir stres giderici görevi görür ve boğaz ağrısını yatıştırır.

2. Topaz sizi dengelemesi ve bunalmış hissetmenizi engellemesiyle ünlüdür. Nasıl? Bu negatif enerjiyi pozitifliğe dönüştürür ve size buna değer olduğunuzu, harika olduğunuzu önemli olduğunu hatırlatır.

3. Mavi topaz, zihinsellik söz konusu olduğunda son derece önemli bir mücevherdir .
Rahatlatıcı mavi rengiyle bu mücevherin, konsantrasyon ve bakış açısını teşvik etmek için düşüncelerimizi yönlendirmeye yardımcı olduğu söylenir.

4. Vedik Astroloji de dahil olmak üzere bazı Hint inançlarında, mavi topaz, maneviyatçıların önemli konulara odaklanmasına ve meditasyon yapmasına yardımcı olmada önemlidir. Topaz Takmak aynı zamanda kişinin etkili bir iletişimci olmasına da yardımcı olabilir.

5. Genellikle sadakat ve sevgi ile ilişkilendirilen bu mücevher, sonsuz romantizm ve dostluğu temsil eder. Mavi topaz dürüstlüğü, duyguların netliğini ve derin duygusal bağlılığı sembolize eder.

Topaz Taşı Doğal Taş Bileklik ( 925 Ayar Gümüş Aparatlı )

Kullanılan aparatlar gümüş olup su ve kimyasala maruz kalmadığı sürece uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar.

Bilekliğin ortalama uzunluğu 18 CM uzatma aparatı ise 3 CM' dir.

Taşların Yaklaşık Ölçüsü; 6 MM

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
ÜRÜN ADI

Topaz Taşı Doğal Taş Bileklik ( 925 Ayar Gümüş Aparatlı )

BOY (Ortalama)cm 18 CM
TAŞIN KESİM ŞEKLİ Faset
CİNSİYET Kadın / Kız
ÜRÜN KODU 300403
BARKOD 39945500027509

 

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır