8 MM Labradorit Taşı Dizi Doğal taş dizimizde yaklaşık 48 adet taş bulunmaktadır. Dizi uzunluğu yaklaşık 40 CM'dir.

Labradorit Taşı Faydaları

Labradorit, Üçüncü Göz ve Taç Çakra ile bağlantılıdır ve yüksek benliğimizle, bilinçaltı zihnimizle bağlantı kurmamızı sağlar.

Kadınlarda, ağrılı veya ağır dönemleri yatıştırmada veya rahatsız edici adet öncesi semptomları yatıştırmada harikadır. Labradorit taşı Ağrı, şişkinlik veya kramp yaşıyorsanız, midenize Labradorit taşı temas ettirmek sizi biraz rahatlatabilir.

İltihaplanma içeren birçok durumla da ilişkilidir artrit, romatizma ve gutun neden olduğu rahatsızlıklarda bir miktar rahatlama sağlayabilir. 

Meditasyon seanslarında yardımcı olmak için sıklıkla kullanılır. Labradorit taşı bir diğer faydası, aşırı aktif bir zihni ve yoğun düşünceleri sakinleştirmede de etkilidir. Zihnin esas olana odaklanmasına yardımcı olurken yeni fikirlerin oluşmasınaı sağlayarak hayal gücünü harekete geçirebilir.

Uykusuzluk çekenler için Labradorit taşına  sahip olmak daha kolay uykuya dalmayı, daha iyi uyumaya ve derin uyumaya yardımcı olur.

Büyük miktarda labradorit taşınız varsa, bunları evinizin etrafındaki sosyal alanlarda bulundurmak harika bir fikirdir. Bunun nedeni, Labradorit taşının arındırıcı özelliklere sahip olduğuna ve bulunduğu bölgedeki olumsuz titreşimleri nötralize etmeye yardımcı olabileceğine inanılmasıdır. Oturma odası veya mutfak gibi alanlarda tutmak, diğer insanların getirdiği hiçbir negatif enerjinin huzurlu enerjinizi etkilemesine izin vermez. Ayrıca taş çok güzel renk ve desenlere sahip olduğu için dekorunuza hoş bir katkı sağlar.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
ÜRÜN ADI Labradorit Taşı Dizi
Taşın Ölçüsü (Ortalama) 8 MM
TAŞIN KESİM ŞEKLİ  
ÜRÜN KODU DZ5442
BARKOD

39945500028009

 

 

Product Price : 13.83 USD
Refund Information

Reviews » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Size bir kampanya haberimiz var!
You do not add any products