7'li Çakra Taşı Bileklik

Bilekliğin ortalama uzunluğu 19 CM

Taşların ölçüsü 8 MM

Bileklik; Akik, Kaplangözü, Sitrin, Aventurin, Kalsedon (Mavi Akik), Lapis Lazuli, Ametist ve Oniks doğal taşlarından oluşmaktadır.

Bu şekilde tasarımı yapılmış bir takı kullanarak vücuttaki çakraları aktif hale getirmesinde faydaları olduğu düşünülmektedir.

Çakra Özellikleri

Kök Çakra (Kırmızı) İlk çakra güvenlik, emniyet ve istikrar duygularınızdan sorumludur. Kırmızı (veya bazen siyah) kristaller, sizi dünyaya yeniden bağlamak ve bedeninizi ve zihninizi hizalamak için güçlü topraklama özelliklerine sahiptir. Genellikle fazla enerjiyi aşağı çekerler ve koruma sağlarlar. Bu çakrayı açık tutun ve kendinizi güvende ve sağlam bir temel üzerinde hissedeceksiniz.

Sakral Çakra (Turuncu) İkinci çakra duygularınızı, duygusallığınızı, zevkinizi, cinselliğinizi ve yaratıcılığınızı yönetir. Turuncu değerli taşlar duygularınızı kontrol etmenize, duygusal veya cinsel travmalardan kurtulmanıza ve yaratıcılığı artırmanıza yardımcı olabilir.

Solar Pleksus Çakra (Sarı) Üçüncü çakra kişisel gücünüzün merkezidir, kendine güveni, kendine inancı, cesareti ve kararlılığı yönetir. Sarı renkli kristaller, öz imajınızı ve iradenizi güçlendirir, zorlukların üstesinden gelmenize ve hayatta ilerlemenize yardımcı olur, bolluk ve başarıyı çeker. 

Kalp Çakrası (Yeşil) Dördüncü çakra neşe ve mutluluğu deneyimlediğimiz ve sevgi vermeyi ve almayı öğrendiğimiz yerdir.  Yeşil kristaller kalp ağrısını iyileştirebilir. Geçmişteki acılardan kurtulmanıza, öz sevgiyi teşvik etmenize ve minnettarlık duymanıza yardımcı olabilir.  Bu çakra aynı zamanda alt üç çakrayı üst çakralara bağlayan köprüdür

Boğaz Çakrası (Mavi) Beşinci çakra gerçeğinizi konuşmanızı, başkalarını dinlemenizi ve fikirlerinizi ve arzularınızı özgürce ifade etmenizi sağlayan iletişim merkezidir. İletişiminizi güçlendirme gücüne sahiptir, kolaylık sağlar. Endişe ve size kendiniz için konuşma güvenini verin.

Üçüncü Göz Çakrası (İndigo) Altıncı çakra görüşünüzü, sezginizi ve hayal gücünüzü yöneterek içsel bilgeliğinizle bağlantı kurmanıza ve evrenin rehberliğini dinlemenize izin verir. Koyu mavi ve lacivert değerli taşlar, odaklanmanıza, hayal gücünüzü geliştirmenize, yeni bakış açılarıyla görmenize ve hatta psişik yetenekleri harekete geçirmenize yardımcı olmak için zihninizi temizleyebilir.

Taç Çakra (Mor/Beyaz) Yedinci çakra tamamen ruhsal bağlantı ve daha yüksek bilinç durumlarına erişim ile ilgilidir. Mor, beyaz ve yarı saydam taşlar, olumsuzlukları gidermek, auranızı temizlemek, tezahür potansiyelinizi artırmak ve evrenle iletişimi açmak için yüksek ruhsal enerji taşır. Çok az insan bu çakrayı tamamen açar, çünkü bu bir ömür boyu çalışmayı gerektirir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
ÜRÜN ADI

7'li Çakra Taşı Bileklik

BOY (Ortalama)cm 19 CM
TAŞIN KESİM ŞEKLİ 8 MM KÜRE
CİNSİYET  
ÜRÜN KODU 300489
BARKOD 39945500027986

 

 

Product Price : 10.50 USD
Refund Information

Reviews » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Size bir kampanya haberimiz var!
You do not add any products