10 MM Ametist Taşı Dizi Doğal taş dizimizde yaklaşık 41 adet taş bulunmaktadır. Dizi uzunluğu yaklaşık 40 CM'dir.

Ametist Taşı Faydaları

Ametist taşının baş ağrısını, depresyonu, kederi, umutsuzluğu, uykusuzluğu iyileştirdiğine ve kullanıcıya şifalı ve huzurlu bir uyku sağladığına inanılır.

Sevgilinin değerli taşı olarak da adlandırılan Jamuniya, gerçek aşkı ve sadakati ifade eder ve sağlıklı ilişkileri sürdürmek için evliliğin 4. veya 6. yılında Evlilik Yıldönümü hediyesi olarak sunulabilir.

Ametistin sinir sistemini rahatlatan ve zihni sakinleştiren inanılmaz özellikleriyle Toprak Ana'nın tüm insan ırkına sunduğu nimetlerden biridir.Uranüs gezegeni tarafından yönetilen bu taşın, kullanıcısının zihnini koruduğuna ve sakinleştirdiğine inanılır. Konsantre olma gücünü arttırır ve bu nedenle bilim adamları ve matematikçiler gibi araştırma işleriyle uğraşan insanlar için yararlıdır.

Ametist bir kuvars türüdür ve en nadir, en çok arzu edilen renk, Derin Sibirya adı verilen koyu mordur. Lavanta, pembe ve yeşil ametist değerli taşların tümü, büyük ölçüde parlak yansıtıcı nitelikleri nedeniyle moda ve mücevher çevrelerinde çok popüler hale geldi.

Uranüs gezegeni tarafından yönetilen bu taşın, kullanıcısının zihnini koruduğuna ve sakinleştirdiğine inanılır. Konsantre olma gücünü arttırır ve bu nedenle bilim adamları ve matematikçiler gibi araştırma işleriyle uğraşan insanlar için yararlıdır.

Ametistlerin bildirilen iyileştirici faydalarını kendiniz denemek isterseniz, bunları yaşamınıza dahil etmenin birkaç yolu:

Cebinizde veya çantanızda küçük bir ametist kristali taşıyabilirsiniz. Kolye, bilezik veya yüzük gibi ametistlerden yapılmış takılar takabilirsiniz. Evinize ametist kristalleri yerleştirebilirsiniz.

Jamuniya veya Ametist, Şubat ayının Doğum Taşı ve Balık Takımyıldızı için Zodyak taşı olarak bilinir Ametist, adını Yunanca “sarhoş olmayan” anlamına gelen AmeTusThos kelimesinden almıştır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
ÜRÜN ADI Ametist Taşı Dizi
Taşın Ölçüsü (Ortalama) 10 MM
TAŞIN KESİM ŞEKLİ  
ÜRÜN KODU DZ5179
BARKOD

39945500028011

 

 

Product Price : 12.17 USD
Refund Information

Reviews » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Size bir kampanya haberimiz var!
You do not add any products