Dünya Doğal Taş
Toptan Üyelik ve Stok

Toptan Doğaltaş satın almak isteyen müşterilerimiz için;

Sitemizdeki ürün çeşitleri ve adetler internet depomuzdaki ürünlere aittir. Her geçen gün sitemize daha fazla ürün eklemekteyiz. İstanbul ve İzmir mağaza ve depolarımızdan bazı ürünler sitemize eklenmiştir. Bu nedenle daha fazla çeşit bulmak isteyen müşterilerimizi binlerce çeşit doğaltaş, bijuteri, gümüş ürünleri bulunduran mağazalarımıza bekleriz. 

Sitemizde alışveriş yaparken herhangi bir ürünün sitedeki stoğundan daha yüksek adetlerde ürün almak isterseniz bize ulaşıp stok kontrolü yaptırabilirsiniz. Kontrol sonrası mağazalarda o üründen istediğiniz adette bulabilirsek, hemen sitedeki stoğu günceller ve istediğiniz adette ürün alabilirsiniz. 

Sitemizdeki toptan üyelik sistemiyle bulunduğunuz yerden bizden toptan fiyatla alışveriş yapabilirsiniz. Toptan üyelik kişisel alımlara kapalıdır. Herhangi bir ön koşul olmadan ilk alım için sepet toplamı 300 TL ve üstünde satış amaçlı satın alan herkes toptan üyemiz olabilir. İlk alım sonrası herhangi bir limit olmayacaktır. Satışı bırakan müşterilerimizin daha sonra bu üyeliklerini kişisel alımlar için kullanmamalarını rica ediyoruz. 

Toptan üye olmak için sadece sitemizdeki basit üyelik formunu doldurup bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Bize 0542 630 36 34 whatsapp hattı, sitemizdeki iletişim formları ve sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Aynı zamanda bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek yeni gelen ürünlerimizden haberdar olabilirsiniz. Sitemizdeki e-bulten aboneliğini de yine firmamızdan en son haberleri almak için kullanabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır